Taranko wersal

Wersal

Produkt

Meble klasyczne

Producent

Taranko

Opis

WERSAL- fascynująca i inspirująca kolekcja do klasycznych wnętrz

         WERSAL to kolekcja mebli dedykowanych do jadalni, salonu i sypialni.
Kolekcja powinna zainteresować miłośników ponadczasowych klasycznych form i zwolenników wyjątkowych, wykwintnych aranżacji.
Pełne zdobień, sztukaterii, blasku i elegancji meble zdecydowanie staną się ozdobą niejednego wnętrza.
Kolekcja oferuje fascynujące wzornictwo  i szeroko rozumianą funkcjonalność.
Bogactwo brył sprawia, że bez trudu urządzisz niemal każde wnętrze.
Tak naprawdę tylko wyobraźnia, aranżacja i dostępna przestrzeń decyduje o tym, jak wiele i które z dostępnych w kolekcji mebli zostaną wykorzystane przy urządzaniu stylowego salonu, jadalni lub sypialni.
Piękno formy i znakomita stylistyka oraz solidność wykonania to główne atuty mebli kolekcji Wersal.
Technologia produkcji Mebli Taranko oparta jest na najlepszych, sprawdzonych metodach rzemiosła stolarskiego oraz na najbardziej nowoczesnych i zaawansowanych technologiach meblarskich.
Surowce i półprodukty do produkcji wyrobów są najwyższej jakości i takie też są gotowe meble, które dodatkowo wyróżniają  się  bogatym wzornictwem  i urozmaiconą kolorystyką.
Producent oferuje kilka wybarwień drewna i 4 kolory skórzanej tapicerki.
Meble kolekcji Wersal są pełne misternych zdobień, falistych akcentów i perfekcyjnie wykonanych detali podkreślających wyjątkowość i oryginalność kolekcji.
Wysublimowana forma poszczególnych brył, których w kolekcji naprawdę nie brakuje, fascynująca stylistyka  i niezliczona mnogość rozwiązań aranżacyjnych umożliwiają tworzenie przepięknych funkcjonalnych zestawów.

WERSAL sypialnia

WERSAL sypialnia to kolekcja klasycznych, stylizowanych mebli o wyjątkowej formie, podkreślonej przez zaokrąglone fronty w kształcie fali, tapicerowane, pikowane wezgłowia łóżek i charakterystyczne dla minionej epoki meble, np. ławeczka, taboret, kanapa.
W kolekcji oczywiście nie brakuje typowych dla wnętrza sypialni brył: pojemnych szaf (2,3,4,5-drzwiowych) oferujących przestrzeń na ubrania wiszące z drążkami na wieszaki oraz system półek, 5 rodzajów łóżek w rozmiarze 160 i 180, toaletka z lustrem, komoda z szufladami i lustra wiszące.
Urządzając sypialnię, zwłaszcza tę bardziej przestronną w aranżacji z powodzeniem można wykorzystać także meble dedykowane do salonu czy jadalni.
Doskonale sprawdzą się komody, tapicerowane krzesła, stoliki, czy też nadstawki z lustrami.
Niezwykle elegancka i zarazem funkcjonalna sypialnia Wersal jest gwarancją miłego, spokojnego i efektywnego wypoczynku i snu w ciepłym i przytulnym wnętrzu.

 W skład kolekcji wchodzi wiele dostępnych brył a ich kolorystyka występuje w sześciu kolorach w tym dwa patynowane:

– Wenge,
– Toffi,
– Biały,
– Krem,
– Biały Patyna,
– Krem Patyna,

Elementy kolekcji dostępne w wymiarach standardowych


Serdecznie zapraszamy do obejrzenia NA ŻYWO
na naszej ekspozycji